Чернігів Інформ

Більшість радників вінницького мера Сергія Моргунова - оточення Володимира Гройсмана. Хто насправді керує містом?!Частина 1

Більшість радників вінницького мера Сергія Моргунова - оточення Володимира Гройсмана. Хто насправді керує містом?!Частина 1
67597 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вінницький міський голова Сергій Моргунов має 7 штатних та 13 позаштатних радників. Що роблять всі ці люди і як  саме допомагають меру відомо дуже обмеженому колу людей. 

Сім радників та радниць мера, які допомагають йому за бюджетні кошти


Почнемо зі штатних радників, які, крім Семена Ханука, працюють у патронатній службі відділу організаційного забезпечення та діловодства апарату міської ради та її виконкому  та отримують щомісячну заробітну плату. 

Офіційно це відділ займається суто організацією роботи міської ради та виконкому. Крім того, організовують привітання мера, вручення почесних грамот, влаштовують покладання квітів до пам’ятників та розсилають вітальні листівки.


Розглянемо кожного штатного  радника міського голови окремо.

Ольга Парвадова

 

(Ольга Парвадова праворуч)

Ольга Парвадова є донькою депутата Вінницької міської ради 5,6,7 скликань Олександра Парвадова. У 2015 році її нагороджували Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з виплатою грошової винагороди з нагоди
відзначення на Вінниччині 24-ї річниці незалежності України. Також у 2015 році вона розповідала про гуманітарні вантажі в зону АТО. Більше інформації у відкритих джерелах про діяльність радниці  ми не знайшли.
Судячи з декларації Ольги Парвадової, вона живе з батьком та матір’ю і єдиним її  доходом є заробітна плата у міській раді.

Максим Лучков

 

(фото з його сторінки у фейсбуці) 

На відміну від доньки екс-депутата міської ради, про пана Максима не скажеш, що він живе на одну зарплатню. Задекларувавши свій основний дохід, а це тільки заробітна плата, Максим Лучков з грошових активів готівкою має 310 000 гривень та 58 000 доларів. Його дружина, Наталя Лучкова, після купівлі у 2020 році за 200 000 гривень автівки Volkswagen Passat 2015 року випуску, задекларувала свою готівку у 25 000 гривень та 46 000 євро. 

Максим Лучков у 2003 році закінчив МАУП за спеціальністю юрист. Разом з ним за тією ж спеціальністю закінчив МАУП Володимир Гройсман. Володимир Гройсман, перебуваючи на посаді міського голови Вінниці у 2006 році, призначив Максима Лучкова на посаду “головного спеціаліста-юриста”  у головне управління житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту та зв’язку міської ради. Через кілька років Максим Лучков вже обіймає посаду радника міського голови. У 2016 році, коли Володимир Гройсман займав посаду Прем’єр-Міністра України, у ЗМІ були публікації про те, що Максима Лучкова, який є “його людиною”, Гройсман хоче призначити на посаду у Києві, але цього не сталося, і він як був, так й залишився радником вінницького міського голови. 
Максим Лучков - людина непублічна. За останній час його згадували у ЗМІ у 2018 році, коли міський голова Сергій Моргунов доручив своєму раднику  розібратись з відключенням електропостачання в один з житлових будинків. Тоді мешканці  будинку перекрили дорогу автівці міського голови, що для вінницьких реалій  - дуже “радикальне” дійство. 


Повернемось до грошових активів родини радника міського голови. Коли почали заповнювати електронні декларації, то Максим Лучков вже декларував свої теперішні грошові активи з 2016 року, які тільки змінилися у 2020 році, коли його дружина придбала автівку, про що ми писали вище. У паперовій декларації за 2014 рік, коли декларанти заповнювали  декларації “як хотіли”, Максим Лучков вказав тільки  дачу площею 48,4 квадратних метри  та автівку Skoda Octavia 2007 року випуску, і на цьому все. Грошові активи радник мера міг отримати від свого батька Володимира Лучкова, який займався пасажирськими перевезеннями і мав свої маршрутки у Вінниці 
Ми надіслали запит до Максима Лучкова, щоб чиновник  пояснив походження своїх грошових активів, але відповідати на це питання радник міського голови не поспішає...

Ірина Яцкевич

 

(фото з її сторінки у фейсбуці)

У 2004 році пані Ірина закінчила Харківський університет внутрішніх справ за спеціальністю юрист. З 2007 року починає працювати в апараті Вінницької міської ради. З грудня 2014 року працює на посаді радника міського голови. Чоловік Ірини, Руслан Верещака, займається невеликим бізнесом та має свій магазин на вулиці Олександра Довженка, 38. 


На Руслана Верещаку зареєстрований приватний будинок площею 137 квадратні метри, який офіційно недобудований. За 2020 рік Руслан Верещака як підприємець отримав  24 446 гривень доходу, а це приблизно 2 000 гривень на місяць. Ще 36 555 чоловіку радниці мера надала міська рада, як матеріальну допомогу. Відповідно до даних аналітичної системи YouControl  Руслан Верещака, як ФОП, має податковий борг у 12 910,59 гривень станом на 1 травня 2021 року 

 

Ольга Реверчук 

 


До 2007 року Ольга Реверчук працювала секретарем-друкаркою копіювально-розмножувального бюро загального відділу апарату міської ради та виконкому. Після - спеціалістка І категорії загального відділу апарату міської ради та виконкому. Змінивши ще кілька посад, у 2016 році Ольга Реверчук призначається на посаду радника міського голови. 

Олена Барабаш 

 


З травня 2015 року працювала у відділі стратегії розвитку департаменту економіки і інвестицій міської ради Через півтора місяця була звільнена і з жовтня 2015 року прийнята на роботу у відділ інвестицій, капіталовкладень, промисловості та тендерних процедур департаменту економіки і інвестицій міської ради У березні 2016 року Ольгу Барабаш звільняють з цієї посади, щоб призначити радником міського голови З майна задекларувала лише квартиру, де живе з родиною.

Олег Янків

 


Олег Янків  свою трудову діяльність розпочав одразу після закінчення у 1990 році Харківського юридичного інституту на посаді стажиста помічника прокурора Тиврівського району. У подальшому займав різні  посади в прокуратурах Вінниччини. У 2015 році був призначений заступником прокурора Вінницької області В’ячеслава Соколового. 

Взагалі, за кадром, тоді обласну прокуратуру називали “прогройсманівською”. Так це чи не так - інше питання, але те що Володимир Гройсман був (та й є)  лояльним до тодішнього голови обласної прокуратури В’ячеслава Соколова - факт. У жовтні 2020 В’ячеслав Соколовий стає депутатом Вінницької обласної ради від партії “Українська стратегія Гройсмана”. 20 листопада 2020 року депутати обласної ради обирають його головою Вінницької облради. Трохи більше ніж через два тижні, Олега Янківа призначають на посаду радника міського голови. Зі сторони це схоже на те, що Володимир Гройсман поставив своїх “смотрящих” в обласній та міській раді.

Олег Янків, працюючи все життя на державних посадах, має чималі статки, як для людини, яка “живе на одну зарплату”. Радник міського голови має квартиру площею у 95,90 квадратних метрів. За інформацією аналітичної системи YouControl ця квартира розташована у будинку на вулиці Стрілецька, 7а. Олегу Янківу належить 83% житлового будинку площею 248,50 квадратних метрів, який розташований у селі Агрономічне, що в околицях Вінниці. Інша частина будинку перебуває у власності його сина Валентина Янківа. 

 


Інше майно радника міського голови можна переглянути в його декларації. Нам стало цікаво, а що саме може радити міському голові людина, яка все життя пропрацювала у прокуратурі. На наш запит про обов’язки Олега Янківа на посаді радника мера, Вінницька міська рада надала таку відповідь 

 


Нам прописали загальне положення обов’язків радників міського голови, якими є й так кому займатись. Тому детально чим же займається  екс-прокурор Олега Янківа на посаді радника так і не зрозуміло. 

Семен Ханук

 

( фото “33 Канал”)

Семена Ханука немає у офіційному переліку радників міського голови,хоча він радить меру ще  з 2012 року. Офіційно Семен Ханук - “працівник за строковим трудовим договором” на посаді радника, за яку отримав за квітень місяць 12 000 гривень заробітної плати. 


Семен Ханук був серед співвласників одного з найкращих у минулому ресторану “Бахус” у Вінниці, членом “Партія регіонів”, депутатом міської ради, керівником комунального підприємства “Центральний міський стадіон” тощо. Був помічником кількох нардепів від “Партія регіонів”Семен Ханук має дружні відносини з Борисом Гройсманом - батько екс-Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана. Саме Семен Ханук був за кермом автівки разом з Борисом Гройсманом, коли працівники поліції оштрафували у лютому 2016 року їх за паркування у неналежному місці. Семен Ханук тоді заявляв, що це була провокація і подав позов до суду, щоб визнати дії поліціантів протиправними. Вінницькій міський суд позовну заяву задовольнив.
Радник мера  згідно його декларації  має житловий будинок на провулку Івана Богуна та кілька земельних ділянок у Вінниці та області.

Вінницька міська рада посаду Семена Ханука “працівник за строковим трудовим договором”  пояснила тим, що відповідно до статті 18 ЗУ “Про службу в органах місцевого самоврядування” граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування становить 65 років.Вік  Семена Ханука вже більше, тому офіційно його оформили, як “працівник за строковим трудовим договором”.

Про обов’язки Семена Ханука на посаді радника мера, Вінницька міська рада надала таку відповідь:

Источник


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: w[email protected]

Теги: Вінницька партія Гройсмана,партія Гройсмана,Вінниця,Винница,Украина,Україна,партія , Украиинская стратегия Гройсмана, Владимир Борисович Гройсман, Владимир Гройсман,Владимир Гройсман Википедия,Украинская стратегия Гройсмана,Украинская стратегия ,стратегия Гройсмана,стратегия ,Рейтинг,УСГ,Українська стратегія Гройсмана,Українська Стратегія Гройсмана,Українська стратегія ,стратегія Гройсмана,Гройсман,Социс,Мураєв,Ляшко, Ринат Ахметов,Ахметов,Ринат Ахметов Википедия,ВР,ВРУ, Верховная Рада,Верховная Рада Украины, Верховна Рада,КМІС ,Верховна Рада України,компанія КМІС ,Євген Мураєв,Мураев,Евгений Мураев,Смишко,Игорь Смишко,Смешко,Игорь Смешко,Смішко,Ігор Смішко,Олег Ляшко,опозиція, Вінниця,Володимир Гройсман,Моргунов,Моргунов Сергій,Моргунов Винница ,гройсман моргунов,Порошенко,Моргунов , Петр Порошенко, Винница,обороноспособность,диверсия ,взрывы в Калиновке,Государственная измена,мер Вінниці Сергій Моргунов,Сергій Моргунов,чиновники ,офшори ,шахрайство ,Олександр Дан,рабує Вінницю,УКРАГРОВЕСТ, Сергій Моргунов піариться,Моргунов-Дан,вінницькі чиновники ,Муніципальне житло,Міністерство оборони України ,збагачення на крові,ТОВ «Готліб ЛТД»,Рустамов Руслан Натигович,Павло Шкруднєв ,ТОВ «Реал-Гранд Буд»,Сергей Анатольевич Моргунов,Компромат и досье на мэра Винницы Сергея Моргунова, Моргунова Наталья Владимировна, скандал вокруг мэра Винницы,Вінницький феодал, проголошення Незалежності ,феодалізм, Гройсман, Черновицкий государственный университет имени Ю. Федьковича,преподаватель истории,Президент,Анатолий Васильевич Моргунов (, декларации о доходах мэра Винницы,ОРДЛО,Дан Валерій Юрійович, СБУ ,незаконне збагачення , Павло Яблонський,Ігор Ревтюх,секретар міської ради,Вишенькаміськтеплоенерго,Тандем буд груп,Сергей Моргунов,Мэр Винницы Сергей Моргунов,Сергей Моргунов Википедия,Моргунов Сергей,Моргунова Оксана,Мэр Моргунов,Мэр,мэр Винницы,Владимир Гройсман ,Центральный рынок,Винницкая европейская перспектива,ЕКОНІКА-М,Иван Бабий,Бабий,ВІТЕКОМ,ООО «ВІТЕКОМ»,Супутник Центр,Владимир Борисович Гройсман,Гройсман ,Гройсман новости ,Владимир Гройсман компромат ,Роттердам+,Южмаш,Владимир Гройсман, ЖК “Аристократ”,Офис президента, парламент, выборы, хабар екс Прем'єр-мініструВолодимир Гройсман, Гройсман коррупция ,пиар, мэр Винницы,Владимир Гройсман скандал , Володимир Гройсман корупційні схеми, Рінат Ахметов, Гройсман піар,ФБР ,Федеральное Бюро Расследований,Ринат Ахметов,ДТЭК Ринат Ахметов,Украина 24,Монако,Швейцария,Евровиденье, Віктор Мацера,Юність,фірма Юність,Олекснадр Буцерога,Олександр Бартьянов,Вінницька міська рада,депутат Мацера, Сергей Моргунов,Винницкая ОГА,Брижчук Дарья,Огер Анна,Петр Бабий,озеро Вишенка,пруд Подолье,Саша Вельгус,Агенция муниципальной недвижимости,Александр Дан,ООО Винекс,Мацера,Буцерога,Бартьянов, Винницкая область, Вінницька область,суд,Вінницький міський суд,Вінницький суд,міський суд,Держгеокадастр,Козак,Юрій Козак,Вінницька обласна рада,Вінницька рада,обласна рада,геокадастр, Вінницька європейська стратегія,Совість України,Лука-Мелешківська сільрада,Лука-Мелешківська ,ПП фірма «Юність»,Юность,ГО “Людяність” ,ГО Людяність,ГО ,Людяність,ВОВ УФПО "ПРАВОЗАХИСТ",ВОВ УФПО ПРАВОЗАХИСТ,"ПРАВОЗАХИСТ",ПРАВОЗАХИСТ,ТОВ “ЕНЕРА”,ТОВ ЕНЕРА,ТОВ ,ЕНЕРА,ПП "АВГУСТИН-М",ПП АВГУСТИН-М,АВГУСТИН-М,ПП , ГО "СОВІСТЬ ПОДІЛЛЯ", ГО СОВІСТЬ ПОДІЛЛЯ,ГО,СОВІСТЬ ПОДІЛЛЯ,Анатолій Моргунов,ТОВ “ВАМНАМ”,ТОВ ВАМНАМ,ВАМНАМ,ТОВ “АМІК”,АМІК,ТОВ АМІК,Відродження,СТ “Відродження”,Лісова сторожка,Віват,ПП ТК Домострой,ТК Домострой,Домострой,Володимир Кожухівський,Кожухівський, ТОВ “Пирогова 85 а”, Пирогова 85 а, ТОВ “Каіса”,Каіса,Клуб антикварних та спортивних автомобілів,ТОВ «Каіса-Фін-Груп»,Каіса-Фін-Груп,ТОВ «ЦУБ Капітал-Інвест»,ЦУБ Капітал-Інвест,Держземкадастр,ТОВ «Каїса-Фін-Груп»,ТОВ Каїса-Фін-Груп,Каїса-Фін-Груп,олжность,Гройсман Владимир ,конкурс,Таможня,Винницкая таможня,Скоромный Игорь,Скоромний Ярослав,Македон Юрий,Македон Павел,Скромний,Македон,БПП, Винницкая таможня,митниця,Львов,Закарпатье,Одеса,Одесса,Волинь,Волынь,бывший экс-премьер,бывший экс-премьер Владимир Гройсман,бывший экс-премьер Гройсман,экс-премьер Владимир Гройсман,экс-премьер Гройсман,Владимир Гройсман фото, Владимир Гройсман биография, Владимир Гройсман досье,Гройсман фото,Гройсман биография,Гройсман досье,Гройсман декларация,Владимир Гройсман декларация, прем’єр-міністр Володимир Гройсман.,Володимир Гройсман Вікіпедія,ЕС,НАТО,Петр Порошенко Википедия,Петро Порошенко,Семен Ханук,Ханук,Борис Гройсман,екс-Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман,екс-Прем’єр-Міністр України ,екс-Прем’єр-Міністр ,Бахус,Партія регіонів,Центральний міський стадіон, Партия регионов,Олег Янків,Янків,Валентин Янків,В’ячеслав Соколовий,Соколовий,Вінниччина,Барабаш ,Ольга Барабаш ,Олена Барабаш ,Ольга Реверчук,Реверчук,Руслан Верещак,Верещак,YouControl ,Ірина Яцкевич,Яцкевич,ФОП,Максим Лучков,Лучков,Володимир Лучков,МАУП,Прем’єр-Міністр України,АТО,Ольга Парвадова,Парвадова
Автор: wikibazacom

© 2020 chernihiv-inform

Мої відео