Чернігів Інформ

МОН планує підтримувати зв'язок українських дітей за кордоном з Україною

МОН планує підтримувати зв'язок українських дітей за кордоном з Україною
255092 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністерство освіти і науки акцентує увагу на українських дітях, які проживають за кордоном, з метою підтримки їхнього зв'язку з Україною. Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий під час підписання меморандуму про співпрацю з головою правління Суспільного мовлення Миколою Чернотицьким.

Головна мета меморандуму - розповсюдження освітнього контенту Суспільного серед навчальних закладів в Україні та за її межами. Лісовий підкреслив, що формування національної ідентичності є критично важливим.

«Ми акцентуємо увагу на українських дітях за кордоном. Іноді короткометражний фільм на YouTube може мати більший вплив на збереження зв'язку, ніж довготривалий навчальний курс. Це також основна ціль Міжнародної української школи, яку ми активно переглядаємо. Наше завдання - не просто співпрацювати з дітьми, які покинули Україну через війну, але й з взаємодіяти з українською діаспорою. Для цього потрібен відповідний контент», - підкреслив Лісовий.

Микола Чернотицький додав, що Суспільне є учасником Європейської мовної спілки і активно обмінюється контентом з європейськими партнерами. Цей аспект також буде розглядатися у рамках нового партнерства з МОН.

© 2020 chernihiv-inform

Мої відео