Чернігів Інформ

30 оборонних проєктів України та Туреччини, які вони реалізують разом!

30 оборонних проєктів України та Туреччини, які вони реалізують разом!
90991 ПЕРЕГЛЯДІВ

Посол Туреччини в Україні розповів про проєкти, які Україна та Туреччина розвивають разом. Він зазначив, що ці країни останнім часом співпрацюють все тісніше та тісніше. Розпочалася співпраця з військово-технічної та оборонно-промислової сфери, проте розвивається вона швидкими темпами. Так сумісними зусиллями країни створили вже понад 30 спільних проєктів.

«Двостороннє співробітництво України та Туреччини у військово-технічній та оборонно-промисловій сферах за останній час виведено сторонами на новий якісний рівень і залишається одним з основних елементів українсько-турецького стратегічного партнерства… Загалом партнерство в авіакосмічній та оборонно-промисловій сферах включає понад 30 проєктів», – так розпочав свою промову Андрій Сибіга.

Особливо він відзначив авіасферу, в якій обидві країни зробили великий крок вперед. Так завдяки обладнанню з Туреччини ЗСУ змогли переобладнати комунікаційні обладнання, які використовуються, як для навчання, так і для професійної роботи. Україна ж допомогла Туреччині модернізувати турецькі гелікоптери. Разом країни розвинулись у конструюванні двигунів для авіації. Таке співробітництво дозволяє обом країнам ставати на голову вище за себе з кожним днем.

Як зазначив Андрій Сибіга, Україна одна з перших придбала Bayraktar ТВ 2. І це допомогло нам зробити контракт таким масштабним. Проте на цьому співпраця не завершиться. Адже українці часто разом з армійцями з Туреччини проходять навчання на воді.

Як сказав Володимир Зеленський, вони продовжуватимуть співпрацю з президентом Туреччини, тож скоро на нас чекатимуть нові проєкти, які допоможуть арміям обох країн стати набагато сильнішими. Тож чекаємо нових домовленостей між Україною та Туреччиною, які чекатимуть нас вже незабаром.

© 2020 chernihiv-inform

Мої відео